Web Services (6.x-1.02) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: content
ca: contingut

en: Wrong username or password.
ca: El nom d'usuari o la contrasenya és erroni.

en: view
ca: mostra

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Security
ca: Seguretat

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: User ID.
ca: ID d'usuari.

en: Service
ca: Servei

en: @type: updated %title.
ca: @type: %title actualitzat.

en: Web services
ca: Serveis web
