Web Services (6.x-1.02) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: content
cs: obsah

en: Wrong username or password.
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo.

en: view
cs: zobrazit

en: Save
cs: Uložit

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Service
cs: Služba

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: Search returned no results.
cs: Hledání nevrátilo žádný výsledek.

en: Web services
cs: Webové služby
