Web Services (6.x-1.02) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: content
cy: cynnwys

en: Wrong username or password.
cy: Enw defnyddiwr a chyfrinair anghywir.

en: view
cy: gweld

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Please wait...
cy: Arhoswch...

en: @type: updated %title.
cy: @type: wedi diweddaru %title.
