Web Services (6.x-1.02) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Wrong username or password.
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་ ཡང་ན་ ཆོག་ཡིག་འདི་ཕྱི་འགྱུར་ཨིན་མས།

en: view
dz: སྟོན།

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title
