Web Services (6.x-1.02) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: content
el: ύλη

en: Wrong username or password.
el: Λάθος όνομα χρήστη ή συνθηματικό.

en: view
el: προβολή

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Please wait...
el: Παρακαλώ περιμένετε...

en: @type: updated %title.
el: @type: ενημερώθηκε %title.

en: Search returned no results.
el: Η αναζήτησή δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
