Web Services (6.x-1.02) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: content
eo: enhavo

en: Wrong username or password.
eo: Malĝusta uzantnomo aŭ pasvorto.

en: view
eo: rigardi

en: Import
eo: Importu

en: Save
eo: Konservu

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: @type: updated %title.
eo: @type: ĝisdatigita %title.
