Web Services (6.x-1.02) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: content
et: sisu

en: Wrong username or password.
et: Vale kasutajanimi või salasõna

en: view
et: näita

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Service
et: Teenus

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Search returned no results.
et: Otsing ei andnud tulemusi.

en: Already logged in as !user.
et: Oled juba sisselogitud kasutajana !user.

en: Web services
et: Veebiteenused
