Web Services (6.x-1.02) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: content
eu: edukia

en: Wrong username or password.
eu: Erabiltzaile izena edo pasahitza okerra

en: view
eu: ikusi

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
