Web Services (6.x-1.02) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: content
fi: sisältö

en: Wrong username or password.
fi: Väärä käyttäjänimi tai salasana.

en: view
fi: näkymä

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: @type: updated %title.
fi: @type: päivitettiin %title.

en: Search returned no results.
fi: Haku ei tuottanut tulosta.

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
