Web Services (6.x-1.02) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: content
fil: nilalaman

en: view
fil: tingnan

en: Import
fil: Angkatin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
