Web Services (6.x-1.02) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: content
gl: contido

en: Wrong username or password.
gl: Nome de usuario/a ou contrasinal erróneo.

en: view
gl: vista

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Security
gl: Seguranza

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Service
gl: Servizo

en: @type: updated %title.
gl: @type: actualizado %title.

en: Search returned no results.
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Web services
gl: Servizos web
