Web Services (6.x-1.02) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Wrong username or password.
hi: उपयोगकर्ता का नाम या पासवर्ड गलत है

en: view
hi: देखें

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Please wait...
hi: कृपया प्रतीक्षा करें...

en: @type: updated %title.
hi: @type: अद्यावत %title.

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
