Web Services (6.x-1.02) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: content
hr: sadržaj

en: Wrong username or password.
hr: Krivo korisničko ime ili lozinka.

en: view
hr: prikaz

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: @type: updated %title.
hr: @type: osvježen %title.

en: Web services
hr: Mrežni servisi
