Web Services (6.x-1.02) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: content
hu: tartalom

en: Wrong username or password.
hu: Hibás felhasználói név vagy jelszó.

en: view
hu: megtekintés

en: Save
hu: Mentés

en: Security
hu: Biztonság

en: Please wait...
hu: Kis türelmet…

en: User ID.
hu: A felhasználó azonosítója.

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: @type: updated %title.
hu: @type: %title frissítve lett.

en: No services have been enabled.
hu: Nincs engedélyezett szolgáltatás

en: XMLRPC Server
hu: XML-RPC-kiszolgáló

en: Search returned no results.
hu: A keresés eredménytelen.

en: The value to set.
hu: A beállítandó érték.

en: The name of the module.
hu: A modul neve.

en: Already logged in as !user.
hu: !user felhasználóval már megtörtént a belépés.

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
