Web Services (6.x-1.02) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: content
id: konten

en: Wrong username or password.
id: Nama anggota atau sandi salah.

en: view
id: tampilan

en: Import
id: Impor

en: Save
id: Simpan

en: Security
id: Keamanan

en: Please wait...
id: Mohon tunggu...

en: @type: updated %title.
id: @type: meng-update %title.

en: Web services
id: Layanan-layanan web
