Web Services (6.x-1.02) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: content
is: innihald

en: Wrong username or password.
is: Rangt notandanafn eða lykilorð.

en: view
is: skoða

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.
