Web Services (6.x-1.02) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: content
ja: コンテンツ

en: Wrong username or password.
ja: ユーザー名かパスワードが不正です。

en: view
ja: ビュー

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Security
ja: セキュリティー

en: Please wait...
ja: しばらくお待ちください...

en: User ID.
ja: ユーザーID

en: Service
ja: サービス

en: @type: updated %title.
ja: @type: %titleが更新されました。

en: Search returned no results.
ja: 条件に合う検索結果はありません。

en: View name.
ja: ビューの名前です。

en: Web services
ja: ウェブサービス
