Web Services (6.x-1.02) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: content
jv: kontén

en: Wrong username or password.
jv: Jeneng panganggo utawa sandhine salah.

en: view
jv: tampilan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Security
jv: Jagabaya

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: @type: updated %title.
jv: @type: diubah %title.

en: Web services
jv: Layanan web
