Web Services (6.x-1.02) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: content
kk: контент

en: Wrong username or password.
kk: Қолданушы аты немесе кілт сөз дұрыс емес.

en: view
kk: карау

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.
