Web Services (6.x-1.02) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: content
km: មាតិកា

en: Wrong username or password.
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ឬ​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ។

en: view
km: មើល​

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: @type: updated %title.
km: @type ៖ បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព %title.

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
