Web Services (6.x-1.02) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: content
kn: ವಿಷಯ

en: Wrong username or password.
kn: ತಪ್ಪು ಬಳಕೆದಾರನ ಹೆಸರು ಅಥವ ಗುಪ್ತಪದ

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Service
kn: ಸೇವೆ

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.
