Web Services (6.x-1.02) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Wrong username or password.
ku: وشه‌ی تێپه‌ڕبوون یان ناوی بەکارهێنەر هه‌ڵەیە.

en: view
ku: پیشاندان

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Please wait...
ku: تکایە چاوەرێ بە...

en: @type: updated %title.
ku: @type نوێکرایه‌وه‌%title.
