Web Services (6.x-1.02) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: content
lt: turinys

en: Wrong username or password.
lt: Neteisingas vardas ar slaptažodis.

en: view
lt: peržiūrėti

en: Import
lt: Importuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Security
lt: Saugumas

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Service
lt: Paslauga

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: Search returned no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Web services
lt: Web paslaugos
