Web Services (6.x-1.02) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: content
lv: saturs

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: view
lv: skatīt

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Security
lv: Drošība

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: @type: updated %title.
lv: @type: labots %title.

en: Search returned no results.
lv: Meklēšana nedeva nekādus rezultātus.

en: Web services
lv: Web servisi
