Web Services (6.x-1.02) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: content
mn: агуулга

en: Wrong username or password.
mn: Хэрэглэгчийн нэр буюу нууц үг буруу байна.

en: view
mn: харах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
