Web Services (6.x-1.02) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: content
mr: मजकूर

en: Wrong username or password.
mr: चुकीचे सदस्यनाम किंवा संकेताक्षर

en: view
mr: दाखवा

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत
