Web Services (6.x-1.02) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: content
no: innhold

en: Wrong username or password.
no: Feil brukernavn eller passord.

en: view
no: vis

en: Save
no: Lagre

en: Security
no: Sikkerhet

en: Please wait...
no: Vent litt...

en: @type: updated %title.
no: @type: %title er oppdatert.

en: Web services
no: Vevtjenester
