Web Services (6.x-1.02) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: content
nl: inhoud

en: Wrong username or password.
nl: Verkeerde gebruikersnaam of wachtwoord.

en: view
nl: weergeven

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Security
nl: Beveiliging

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: @type: updated %title.
nl: @type: %title bijgewerkt.

en: XMLRPC Server
nl: XMLRPC-server

en: Search returned no results.
nl: Zoeken heeft geen resultaat opgeleverd.

en: The name of the module.
nl: De naam van de module.

en: A valid password.
nl: Een geldig wachtwoord.

en: Web services
nl: Webservices
