Web Services (6.x-1.02) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: content
nn: innhald

en: Wrong username or password.
nn: Feil brukarnamn eller passord

en: view
nn: vis

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Web services
nn: Nettjenester
