Web Services (6.x-1.02) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: content
oc: contengut

en: Wrong username or password.
oc: Nom d'utilizaire o senhal incorrècte.

en: view
oc: veire

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: @type: updated %title.
oc: @type  : « %title » mes a jorn.

en: Web services
oc: Servicis Web
