Web Services (6.x-1.02) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: content
pl: zawartość

en: Wrong username or password.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: view
pl: przeglądaj

en: Import
pl: Importuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: User ID.
pl: ID użytkownika.

en: @type: updated %title.
pl: @type: zaktualizowano %title.

en: Provide an API for creating web services.
pl: Dostarcza API do tworzenia webserwisów.

en: The name of the variable to return.
pl: Nazwa zmiennej do zwrócenia.

en: The default value to use if this variable has never been set.
pl: Wartość domyślna do użycia, gdy ta zmienna nigdy nie została ustawiona.

en: The name of the variable to set.
pl: Nazwa zmiennej do ustawienia.

en: The value to set.
pl: Wartość do ustawienia.

en: Web services
pl: Usługi web
