Web Services (6.x-1.02) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: content
pt: conteúdo

en: Wrong username or password.
pt: Nome de usuário ou senha inválido.

en: view
pt: ver

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Salvar

en: Security
pt: Segurança

en: Please wait...
pt: Por favor, aguarde...

en: User ID.
pt: ID de usuário.

en: Service
pt: Serviço

en: @type: updated %title.
pt: @type: %title atualizado.

en: Search returned no results.
pt: A busca não encontrou nenhum resultado.

en: Web services
pt: Serviços web
