Web Services (6.x-1.02) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: content
ro: conţinut

en: Wrong username or password.
ro: Numele de utilizator sau parola sunt eronate.

en: view
ro: afișează

en: Save
ro: Salvare

en: Please wait...
ro: Vă rugăm să așteptați...

en: @type: updated %title.
ro: @type: %title actualizat.

en: The value to set.
ro: Valoarea de setat

en: Web services
ro: Servicii web
