Web Services (6.x-1.02) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: content
ru: содержимое

en: Wrong username or password.
ru: Неверное имя пользователя или пароль.

en: view
ru: представление

en: Import
ru: Импортировать

en: Save
ru: Сохранить

en: Security
ru: Безопасность

en: Please wait...
ru: Пожалуйста, подождите...

en: User ID.
ru: ID пользователя

en: @type: updated %title.
ru: @type: обновлен материал %title.

en: No services have been enabled.
ru: Ни одной службы не было включено.

en: Access denied.
ru: В доступе отказано.

en: Search returned no results.
ru: Поиск не вернул никаких результатов.

en: Web services
ru: Веб-службы

en: delete any user
ru: удалять любых пользователей
