Web Services (6.x-1.02) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: content
sk: obsah

en: Wrong username or password.
sk: Chybné používateľské meno alebo heslo.

en: view
sk: zobraziť

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Service
sk: Služba

en: @type: updated %title.
sk: @type: aktualizované %title.

en: Allows external applications to communicate with Drupal.
sk: Umožniť externým aplikáciám komunikovať s Drupalom.

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.

en: Search returned no results.
sk: Vyhľadanie nevrátilo žiadne výsledky.

en: A valid password.
sk: Platné heslo.

en: Web services
sk: Webové služby

en: A node ID.
sk: ID uzla.
