Web Services (6.x-1.02) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: content
sl: vsebine

en: Wrong username or password.
sl: Uporabniško ime ali geslo ni pravilno.

en: view
sl: pogled

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: Web services
sl: Spletne storitve
