Web Services (6.x-1.02) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: content
tr: içerik

en: Wrong username or password.
tr: Yanlış kullanıcı adı ya da parola.

en: view
tr: görüntüle

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Save
tr: Kaydet

en: Security
tr: Güvenlik

en: Please wait...
tr: Lütfen bekleyin...

en: @type: updated %title.
tr: @type: %title güncellendi.

en: Already logged in as !user.
tr: Zaten !user olarak giriş yapmış durumdasınız.

en: Web services
tr: Web hizmetleri
