Web Services (6.x-1.02) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: content
ug: مەزمۇن

en: view
ug: كۆرۇش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
