Web Services (6.x-1.02) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: content
vi: nội dung

en: Wrong username or password.
vi: Tên đăng nhập hoặc mật khẩu bị sai.

en: view
vi: xem

en: Import
vi: Nhập vào

en: Save
vi: Lưu

en: Please wait...
vi: Vui lòng đợi...

en: @type: updated %title.
vi: @type: đã cập nhật %title.

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối

en: Search returned no results.
vi: Tìm kiếm trả về không có gì.

en: Web services
vi: Dịch vụ web
