Web Services (6.x-1.02) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: view
az: görünüş

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: @type: updated %title.
az: @type: yenilənmiş %title.

en: Web services
az: Veb xidmətləri
