Web Services (6.x-1.02) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: content
fa: محتوا

en: Wrong username or password.
fa: نام کاربری یا گذرواژه اشتباه است.

en: view
fa: مشاهده

en: Import
fa: ورود

en: Save
fa: ذخیره

en: Security
fa: امنیتی

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: Search returned no results.
fa: جستجو هیچ نتیجه‌ای نداشت.

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
