Web Services (6.x-1.02) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: content
gu: સામગ્રી

en: Wrong username or password.
gu: ખોટું વપરાશકર્તાનામ અથવા પાસવર્ડ

en: view
gu: જુઓ

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
