Web Services (6.x-1.02) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: content
he: תוכן

en: Wrong username or password.
he: שם משתמש או סיסמה שגויים.

en: view
he: צפיה

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Security
he: אבטחה

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: @type: updated %title.
he: @type: %title עודכן.

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
