Web Services (6.x-1.02) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: content
hy: պարունակություն

en: Wrong username or password.
hy: Սխալ օգտագործողի անուն կամ գաղտնաբառ։

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: @type: updated %title.
hy: @type թարմացված %title:

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
