Web Services (6.x-1.02) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: content
it: contenuto

en: Wrong username or password.
it: Nome utente o password errati.

en: view
it: mostra

en: Import
it: Importa

en: Save
it: Salva

en: Security
it: Sicurezza

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Service
it: Servizio

en: @type: updated %title.
it: @type: %title aggiornato.

en: Access denied.
it: Accesso negato.

en: Search returned no results.
it: La ricerca non ha trovato alcun risultato.

en: Web services
it: Web service
