Web Services (6.x-1.02) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: content
ka: კონტენტი

en: Wrong username or password.
ka: არასწორი მომხმარებლის სახელი ან პაროლი.

en: view
ka: ნახვა

en: Import
ka: იმპორტი

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: @type: updated %title.
ka: @type: განახლებულია %title.

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
