Web Services (6.x-1.02) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Wrong username or password.
ml: തെറ്റായ ഉപയോക്തൃനാമം അല്ലെങ്കിൽ പാസ്വേഡ്

en: view
ml: കാണുക

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക
