Web Services (6.x-1.02) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Wrong username or password.
ne: गलत प्रयोगकर्ताको नाम वा पासवर्ड।

en: view
ne: दृश्य

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्
