Web Services (6.x-1.02) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: content
pt: conteúdos

en: Wrong username or password.
pt: Erro no nome ou senha.

en: view
pt: ver

en: Import
pt: Importar

en: Save
pt: Guardar

en: Security
pt: Segurança

en: Please wait...
pt: Por favor aguarde...

en: User ID.
pt: ID do utilizador.

en: Service
pt: Serviço

en: @type: updated %title.
pt: @type: %title actualizado.

en: Already logged in as !user.
pt: Sessão já iniciada como !user.

en: create new users
pt: criar novos utilizadores

en: delete any user
pt: eliminar qualquer utilizador

en: delete own user
pt: eliminar o próprio utilizador
