Web Services (6.x-1.02) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: content
sv: innehåll

en: Wrong username or password.
sv: Fel användarnamn eller lösenord.

en: view
sv: visa

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Security
sv: Säkerhet

en: Please wait...
sv: Vänligen vänta...

en: User ID.
sv: ID för användare

en: Service
sv: Tjänst

en: @type: updated %title.
sv: @type: uppdaterade %title.

en: Search returned no results.
sv: Sökningen gav inget resultat.

en: Web services
sv: Webbtjänster

en: Web Services
sv: Web tjänster
